O nás

 A-Z EKOLOGIE s.r.o. - ekologické poradenství

Naše společnost se zabývá tzv. technickou ekologií ve všech jejích odvětvích, tj.

  • odpady,
  • ovzduší,
  • vodní hospodářství,
  • chemické látky,
  • integrovaná prevence,
  • a další

Především se jedná o zajištění služeb externího ekologa jako kompletní servis, případně zajišťování některých dílčích složek z této oblasti, podle přání a potřeb klienta. Znamená to zpracovávání veškeré provozní dokumentace z oblasti životního prostředí, získání potřebných souhlasů a povolení, případně zpracování podnikových směrnic a podobně. Součástí naší práce je zastupování klientů při jednáních a kontrolách ze strany orgánů státní správy.          

Jsme nezávislou poradenskou a expertní firmou. V průběhu dosavadní praxe jsme prošli zkušenostmi u mnoha klientů z různých průmyslových odvětví, např. autoopravárenství, strojírenství, čistění odpadních vod, přepravní firmy, správa silnic, výroba střešních tašek, autovrakoviště, šrotiště, zpracování elektroodpadu, výroba nábytku, zemědělství, energetika a další. V těchto odvětvích jsme získali bohaté zkušenosti při realizaci zakázek pro naše nejrůznější klienty.

Získané zkušenosti rádi nyní zúročíme u Vás. Naším cílem je zajistit pro naše klienty co nejkvalitnější služby v našem oboru.


 

Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 2511 dne 24.11.2010
 

 

Kontakt

A-Z EKOLOGIE s.r.o.

info@a-zekologie.cz

Rubešova 26
Plzeň
32600

420 724 356 966

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons geezaweezer  © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode