Historie a filozofie

HISTORIE SPOLEČNOSTI A-Z EKOLOGIE s.r.o.

 

Firma A-Z EKOLOGIE s.r.o. byla založena v roce 2010 a je pokračovatelem poradenské firmy Ing. Ivana Fílová – A-Z EKO, ekologické poradenství. Pro tuto firmu byl vydán dne 7.10.2002 živnostenský list v oboru činnost technických poradců v životním prostředí. Současná jednatelka firma - Ing. Ivana Fílová prošla profesním vývojem, který jí umožnil okusit si praxi jak ve státní správě, tak praxi podnikového ekologa.

 

Cílem společnosti A-Z EKOLOGIE s.r.o. je poskytovat kvalitní služby v oblasti ekologického poradenství na úsecích vodního hospodářství, nakládání s odpady a ochrany ovzduší apod. Vycházíme z dlouholetých zkušeností v oboru a naše znalosti se snažíme neustále prohlubovat. Ing. Ivana Fílová, jednatelka společnosti, je absolventkou ČVUT, fakulty stavební obor vodní hospodářství a vodní stavby. Dále je absolventkou postgraduálního studia na VŠCHT obor Problémy ochrany životního prostředí.

 

Ostatní zaměstnanci firmy mají vysokoškolské vzdělání v oblasti ekologie, a to jak z hlediska technické ekologie, tak agroekologie.
 

V roce 2013 naše společnost postoupila mezi 10 finalistů ceny hospodářských novin o firmu roku Plzeňského kraje, z celkového počtu 175 nominovaných firem.


 

EKOLOGICKÁ FILOZOFIE

Abychom „nepily víno a kázaly vodu“ snažíme se pracovat maximálně ekologicky v mezích možností. Alem Gorem doporučované hybridní automobily zatím nemáme,ale jezdíme autem na stlačené LPG. Snažíme se třídit odpad a používat bezfosfátový mycí prostředek do naší ne zcela ekologické myčky nádobí atd.

 

Kontakt

A-Z EKOLOGIE s.r.o.

info@a-zekologie.cz

Rubešova 26
Plzeň
32600

420 724 356 966

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons geezaweezer  © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode